Рубрики

Архів

Три молочні продукти на день

На сторінках журналу ми часто розповідаємо про наукові розробки в галузі молочного скотарства й досвід ведення молочного бізнесу у США. Не зайво й цікаво буде дізнатися дещо більше — про державні програми підтримки національних виробників та споживачів і про те, яка роль відводиться молочним продуктам у харчуванні американців.

Перетравність крохмалю зерна злакових культур

Більшу частину енергії корови отримують із зерна злакових, в яких крохмаль є основним поживним компонентом. Крохмаль різних видів злаків розщеплюється в рубці корови з різною швидкістю. Який крохмаль перетравлюється в рубці швидше — пшениці, ячменю, вівса чи кукурудзи? Чи можна контролювати цей процес лужною обробкою зерна? Відповіді в досліді отримали чеські вчені.

«Похід в молоко». Інтерв’ю з Віталієм Орловським, директором ТОВ «Плосківське» (Київська обл.)

«Наша нинішня мета — сучасний комплекс на 900 корів. Що буде після того, як побудуємось? То буде нова історія», — ділиться Віталій Орловський, директор ТОВ «Плосківське».

Національні дні ферми сезону-2020

30.10.2020 14:52:00

Попри складну ситуацію через Covid-19 Національні дні ферми відбулись. Цього сезону їх було чотири: у Вінницькій, Полтавській, Чернігівській та Київській областях. Досвід вітчизняних виробників молока, майстер-класи, демопокази кормозаготівельної техніки — усе це представили організатори й господарі гостям. Для заходу було обрано підприємства, які розвивають молочне скотарство, а головне — ефективно виробляють якісну сировину для подальшої переробки.

Національний день ферми у ФГ «Велес Віта» (Вінницька обл.).

20.08.2020 16:20:29

Багато почуто і сказано, а ще більше побачено. У центрі уваги першого в цьогорічному сезоні Національного дня ферми — спілкування з найкращими фахівцями галузі та обмін досвідом, демонстрація техніки на полі з кормовими культурами, екскурсія нещодавно відбудованою фермою. І хоча карантинні обмеження поставили під сумнів проведення такого роду заходів, добрі традиції все ж удалося продовжити, і цього разу на мальовничих землях Мурованокуриловецького району Вінницької області.

Як збільшити молочну продуктивність на початку та у пік лактації

Пікове значення молочної продуктивності — це найвищий зафіксований надій під час контрольного доїння протягом перших 150 днів лактації. Історично склалося так, що виробники молока використовували піковий надій як показник успішності годівлі й управління коровами в період сухостою, під час отелення та в ранню лактацію.

Перспективи українських крафтових сирів

16 листопада на презентацію литовсько-української асоціації «Осередок сировара» в Київ приїхали виробники крафтових сирів із різних регіонів України. Засновниця і власниця творчої гастромайстерні «Коза Чка» Тетяна Дядечко виступила одним з ініціаторів об’єднання.

Асоціацію сироварів презентували в Посольстві Литви в Україні

16 листопада виробники крафтових сирів зібралися в Посольстві Литовської Республіки в Україні, щоб обговорити цілі та плани новоствореної литовсько-української асоціації «Осередок сировара». Її основна мета — розвиток сільської місцевості завдяки ремісничому виробництву.

UmanLabs презентувала інноваційний прилад для діагностики маститу

Під час виставки з тваринництва EuroTier, що відбулася в Ганновері 13–16 листопада ц. р., лабораторія якості молока Асоціації виробників молока UmanLabs представила обладнання для культивування, виявлення, візуального підтвердження і диференціації бактерій M-Lab.

Молочні кооперативи: п’ять способів покращити прибутковість ферми

Том О’Каллаген, консультант із сільськогосподарської кооперації, ФАО ООН та ЄБРР

У Європейському Союзі 67% виробленого молока переробляється кооперативами. В Ірландії ця цифра сягає 97%. У 2017 році ірландські молочарі виробили понад 7 млн. тонн молока, 85% з якого пішло на експорт. Саме успішний молочний кооперативний сектор пояснює експортний успіх Ірландії.

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»