Рубрики

Архів

Щоб розвивати виробництво і бути успішним, треба мати бажання

Вадим Петрович Чагаровський, голова ради директорів Спілки молочних підприємств України, — це фахівець, який починав шлях у професії помічником майстра на молочному заводі й поступово проходив усі щаблі до найвищих позицій у молочній галузі України. В роки незалежності він здійснив свою мрію — першим збудував в Україні нове сучасне підприємство і дав поштовх його розвитку. Він живе інтересами галузі й вірить, що попереду — нові цікаві проекти.

Про ефективність тваринництва і кормовиробництва

Постать Ельмана Оруджова добре відома в колі українських виробників молока і за його межами. Він був серед перших, хто почав упроваджувати в Україні промислове виробництво молока. За останні десять років галузь вийшла на новий рівень, але кращі світові показники ще попереду. Про те, чого навчились вітчизняні молочарі, та про нові ідеї розвитку молочної галузі розповідає заступник керівника департаменту с.-г. виробництва з тваринництва агропромхолдингу «Астарта-Київ» Ельман Гасанович Оруджов.

Виробництво молока має бути рентабельним

Щоб мати повнішу картину того, якими були останні десять років для української молочної галузі, ми поспілкувались з Олегом Красноруцьким, директором компанії «ДеЛаваль», яка вже два десятиліття поспіль поставляє на український ринок продукти й технологічні рішення для молочного тваринництва. Які зміни відбулись на ринку, наскільки змінилося ставлення до молочного бізнесу й технологічні підходи, про найяскравіші проекти і те, які інноваційні рішення зовсім скоро будуть доступні в Україні, дізнайтеся з інтерв’ю.

Успіх в об’єднанні

Разом можна досягти значно більшого, ніж поодинці. Це один з головних уроків, який за останнє десятиріччя засвоїв один із засновників Асоціації виробників молока директор ПСП «Пісківське» Валерій Петрович Колоша. Відроджувати молочну ферму було непросто, але любов до неї, наполегливість і допомога однодумців зробили свою справу.

Технологічну революцію ми вже зробили, попереду — ментальна

За останні десять років національне молочне скотарство кардинально змінилось. Змінилось і ставлення до нього виробників аграрної продукції. Однак цього недостатньо, щоб відповісти на нові виклики світового та українського молочних ринків. Про необхідні зміни в галузі, відносини гравців ринку та роль Асоціації виробників молока розповідає ініціатор її створення, голова Всеукраїнської аграрної ради Андрій Дикун.

Генетика як інструмент впливу на ефективність і собівартість виробництва молока

Зі здобуттям незалежності розвиток генетики великої рогатої худоби в Україні набуває хаотичного характеру. Відсутність єдиної національної мети селекційної роботи у молочному скотарстві та плану дій на національному рівні залишили господарства сам на сам із цією проблемою. Ефективніші підприємства шукали відповіді на свої питання і способи їх вирішення за кордоном. Решта, а таких більшість, особливо цим не переймалася. Про зміни, що відбулися за останні десять років, і про перспективи розвитку селекції в молочному скотарстві розповідає виконавчий директор Української голштинської асоціації Ігор Присяжнюк.

Роботи в Україні — непочатий край

Австрійська компанія «Пьотінгер» прийшла на український ринок десять років тому, значно пізніше від інших постачальників аналогічної техніки. За цей час виросли, зміцніли і для багатьох виробників молока стали не просто надійним діловим партнером, а провідником знань. Про європейський підхід до ведення бізнесу, про еволюцію кормозаготівлі та власне становлення розповідає директор ТОВ «Пьотінгер Україна» Вадим Андрущак.

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»