Рубрики

Архів

Яка різниця між силосним та зерновим гібридом?

Дмитро Ковальчук, продакт-спеціаліст компанії «КВС-Україна»

Вибираючи гібрид кукурудзи для вирощування, сучасні фермери все більше цікавляться їх призначенням — на зерно, силос чи і те й те. Як не припуститись помилки і правильно вибрати гібриди? Які їх особливості потрібно врахувати? Як наш вибір позначиться на рентабельності виробництва загалом? Спробуємо відповісти на ці питання.

Шредледж: із чим його їсти?

Ольга Зарицька

Сита корова щедра на молоко. Недарма раціон і збалансування його інгредієнтів завжди в центрі уваги молочарів. Чільне місце тут належить грубим кормам. Зокрема — кукурудзяному силосу. Досліджувати те, як подрібнення зерен кукурудзи впливає на поживність і перетравлюваність силосу, почали ще два десятиріччя тому. І нині ні в кого навіть сумнівів немає, що це потрібно робити. Впродовж останніх кількох років дослідники спостерігали за довжиною часток подрібненої вегетативної частини рослини. Так винайшли шредледж. Нині ним дедалі більше цікавляться спеціалісти з годівлі, виробники молока та сільськогосподарської техніки як у нас, так і за кордоном. Давайте й ми ознайомимося з новою технологією ближче.

Пивна дробина в раціоні худоби

Юрій Сівов, консультант КЦ АВМ

Відходи харчової промисловості використовують для годівлі худоби, щоб здешевити вартість раціонів, а також збільшити їх поживність. Деякі такі продукти є джерелом неперетравного в рубці протеїну. Інші можуть бути альтернативою грубим кормам і завдяки їх застосуванню можна збільшити в раціоні вміст клітковини. З огляду на унікальний поживний склад, відходи харчової промисловості, зокрема пивну дробину, широко використовують як інгредієнти для збалансованого раціону.

Роль захищених жирів у харчуванні дійного стада

Марія Ярошко, магістр МВА

Високопродуктивні корови дуже вибагливі до повноцінності годівлі, зокрема потребують вдосталь енергії. Найбільше вона їм потрібна наприкінці сухостійного періоду й упродовж першої третини лактації. Перші кілька місяців після отелення визначатимуть економічність усього виробництва. Забезпечення корів необхідною енергією за рахунок раціону дуже часто є недостатнім. І це позначається не тільки на молочній продуктивності, а й значно погіршує відтворення, що проявляється у нерегулярності статевих циклів, гіршій запліднюваності, триваліших сервіс-періодах тощо. Саме тому першочергове завдання — створити на підприємстві такі умови, щоб у цей час високопродуктивні тварини сповна реалізували свій генетичний потенціал і при цьому не втратили здоров’я.

Особливості молочного періоду

Сергій Филь, керівник департаменту зоотехнії КЦ АВМ

Чимало науковців неодноразово доводили: не тільки використання сперми найкращих бугаїв є передумовою успіху. Якщо тварин із найкращою генетикою вирощувати з порушенням технології, потенціал генотипу не реалізувати. Також практика свідчить, що дотримання всіх технологічних вимог навіть із невисокопорідною худобою все одно дає високі показники продуктивності. Нині вітчизняні тваринники широко практикують запліднювання корів спермою американських чи канадських плідників. Однак при цьому залишається «дрібниця»: навчитися вирощувати потенційно високопродуктивних тварин правильно.

Антикетозна програма

Олександр Овчаренко, керівник проекту ветеринарно-практичного консалтингу ,консультант із годівлі ТОВ «Домінанта Україна»

Кетоз молочних корів ― захворювання, що характеризується порушенням вуглеводно-жирового, білкового, енергетичного та мінерального обміну. Воно супроводжується накопиченням в організмі тварини кетонових тіл, дистрофічними змінами в печінці, серці, нирках, яєчниках, щитовидній та навколощитовидній залозах й гіпофізі надниркової системи, чим спричиняє великі збитки. Як вчасно діагностувати проблему та як діяти, щоби попередити хворобу чи полегшити перебіг захворювання? Про це читайте у статті.

Продукти переробки ріпаку в годівлі молочної худоби

Марія Ярошко, магістр МВА

Протеїнові компоненти раціону — найдорожчі, порівняно з усіма іншими. На закупівлю кормів, багатих на протеїн (таких як соєвий шріт чи кормові дріжджі), припадає левова частка витрат. Через це господарства зацікавлені замінити ці інгредієнти дешевшими, але такими, які негативно не позначаться на фізіології тварин. Виграшною альтернативою дорогим протеїновим компонентам раціону є продукти переробки ріпаку, зокрема макуха.

Просо та сорго в раціонах молочної худоби

Марія Ярошко

Продуктивність дійного стада залежить не тільки від достатньої кількості корму, а й від його якості, збалансованості та поживності. Спеціалісти рослинництва й тваринництва постійно шукають оптимальні рішення питання.

Порівняльний аналіз жирів, використовуваних у годівлі великої рогатої худоби

Андрій Лемешев, ТОВ ТД «Біос»

Сьогодні на ринку багато «захищених» жирів на основі пальмової олії. Але потрібно розрізняти їх між собою, тому що жири ці отримані на різних етапах розробки й розвитку «захищених» кормових добавок, різними способами і характеризуються різними ступенями користі та шкоди. 

Роль протеїну в раціоні молочної худоби

Марія Ярошко, магістр МВА, співробітник НімАЦ

В організмі тварини білки утворюються безперервно, бо вони необхідні для росту і розмноження, синтезу біологічно активних сполук, відновлення клітин, що відмирають, а також утворення продукції — молока чи м’яса. Поряд із цим постійно триває процес самовідновлення тканин, пов'язаний із заміною частини білків на нові. Білки синтезуються з амінокислот, які потрапляють до кровотоку як кінцеві продукти травлення, або утворюються в процесі обміну речовин. 

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»