Рубрики

Архів

Силосна кукурудза для молочного тваринництва

Володимир Кузьмич, продукт–менеджер ТОВ «Лімагрейн Україна»;

Микола Романенко, менеджер з регіонального розвитку ТОВ «Лімагрейн Україна», кандидат с.-г. наук

У Старому Світі силос почали закладати з кінця XIX століття, але такої культури, як силосна кукурудза, тоді ще не було. Вона з’явилася тільки в 70-х роках XX століття. І хоча поголів’я худоби в Європі постійно скорочується, площі, засіювані такою кукурудзою, залишаються стабільними. Силосну кукурудзу культивують повсюди в Європі, крім високогір’їв — вище 900 м над рівнем моря. Простота технології її вирощування та зберігання — основні складові успіху силосної кукурудзи.

Як корова лягає в стійло?

Герт-Ян Герітц, комерційний та технічний директор ТОВ «Цехаве корм Лтд.»

Лежати — це для корів дуже важливо. Їм потрібно лежати по дванадцять годин щодня. Але при цьому йдеться не про сон (для нього в середньому їм вистачає двадцять хвилин щодня), а для жування жуйки та відпочинку кінцівок.

Значення живих дріжджів у годівлі корів

Катрін Гротхаус, доктор сільськогосподарських наук, головний продакт-менеджер, БіохемГмбХ

На сучасному ринку сировини пропонуються різні компоненти для підвищення поживної цінності корму та його ефективності. До таких компонентів належать багаті на білок дріжджі. У комбікорми, як правило, вводять кормові або гідролізні дріжджі. Під час їх вирощування в ролі штама-продуцента кормового білка використовуються мікроскопічні гриби родів Candida, Saccharomyces, Hansenula, Torulopsis тощо. Кормові й гідролізні дріжджі є джерелом не тільки білка, а й незамінних амінокислот та вітамінів групи В. Однак клітини таких дріжджів уже закінчили свій біологічний цикл і являють собою звичайну білкову масу.

Спитаймо в експерта...

Брюс Вудейкр, Knowledge Management, Великобританія

У жуйних усі проблеми, яким нема пояснення в польових умовах, називають «проблемою, пов’язаною з мікотоксинами»! І найчастіше подібні коментарі ми чуємо від тих, хто продає адсорбенти мікотоксинів… Що ви думаєте з цього приводу?

Оптимальний старт для здорових телят

Герт-Ян Герітц, комерційний та технічний директор ТОВ «Цехаве корм Лтд.»

Здоров’я тварин відіграє вирішальне значення, коли ми ставимо мету виростити високопродуктивну молочну чи м’ясну худобу. Тому хороший старт — ключ до успішного вирощування ремонтного молодняку. За перший рік вирощування виробники мусять уберегти принаймні 90% телят.

Підвищення стійкості корів до захворювань завдяки збалансованій годівлі

Герт-Ян Геррітс, комерційний та технічний директор ТОВ «Цехаве корм Лтд.»

Потужне і безперебійне виробництво молока починається зі здорової корови. Необхідною умовою виробництва є збалансована годівля, в основі якої лежить задоволення потреб високопродуктивних тварин, у поєднанні з професіональним менеджментом. Нині добиватися цього стає дедалі важче, оскільки суспільство все наполегливіше вимагає обмеження застосування у молочному скотарстві антибіотиків. Саме тому виробники дедалі активніше цікавляться кормовими добавками, що підвищують імунітет тварин. До вітамінів та мінералів, що відіграють надзвичайно важливу роль у підтриманні здоров’я вимені, належать вітамін Е, селен та цинк, які тварини мають отримувати в достатній кількості (табл. 1, 2, 3).

Відновлення підстилки з гною

Ефективне використання гною в Україні було і залишається актуальним для багатьох молочних господарств передовсім через шкоду довкіллю: забруднення повітря випарами аміаку та неоднозначну «користь» для ґрунту. Частіше всього на фермах гній накопичують на купі чи в ямі, а через деякий час вивозять на поля. Відомо, щоб перегній був якісним та кориснішим, він має відстоятись мінімум рік. Однак гній накопичується щодня. Наприклад, 1000 голів великої рогатої худоби за день продукують у середньому 35 тонн гною. А за рік? Звісно, легше позбутися його, вивізши на поле. Місця для відстійників, як правило, нема, бо зайву ділянку краще використати під будівництво нових корівників для збільшення поголів’я.

Мастити

Степан Лихошерст, консультант АВМ з питань ветеринарії

Мастит – запалення вимені, яке майже завжди викликає бактеріальна інфекція. Хвороба має назву «клінічний мастит», якщо ви бачите ознаки хвороби: наприклад, набряки або почервоніння часток вимені або видимі зміни молока (згустки, пластівці, зміна кольору).

Вода — ключовий компонент живлення

Вода для напування тварин повинна бути смачною, чистою, без запаху та кольору. Якщо фермер сам може пити ту воду, яку споживають тварини, можна бути спокійним: вода належної якості. Вода — це той компонент живлення, значення якого у тваринництві часто недооцінюють.

Правильно вирощений молодняк — це мінімум 10-тисячні надої молока на корову

Сергій Филь, консультант АВМ

За останні кілька років українські молочарі отримали чималу порцію інформації про сучасні технології виробництва молока. У різних регіонах України проводилися конференції та семінари. Організовувалися навчально-пізнавальні тури до країн-лідерів молочного виробництва у Європі, Північній та Південній Америці, Азії та на Близькому Сході. Однак, як дивно, ще й досі більшість господарств не прийняла сучасні світові напрацьовані часом технології виробництва молока. Чому так? Напевне, є багато причин, об’єктивних і суб’єктивних. Ми не ставимо за мету їх аналізувати, а лише хочемо привернути увагу читачів до одного з найкритичніших моментів – вирощування ремонтного молодняку. Адже саме тут одні припускаються помилок, інші намагаються зекономити, не розуміючи того, що кінцевий результат виправдовує затрати. А втім, усі ми розуміємо, що правильно вирощений молодняк — це як мінімум 10-тисячні надої молока на корову.

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»