Рубрики

Архів

Національні дні ферми сезону-2020

30.10.2020 14:52:00

Попри складну ситуацію через Covid-19 Національні дні ферми відбулись. Цього сезону їх було чотири: у Вінницькій, Полтавській, Чернігівській та Київській областях. Досвід вітчизняних виробників молока, майстер-класи, демопокази кормозаготівельної техніки — усе це представили організатори й господарі гостям. Для заходу було обрано підприємства, які розвивають молочне скотарство, а головне — ефективно виробляють якісну сировину для подальшої переробки.

Національний день ферми у ФГ «Велес Віта» (Вінницька обл.).

20.08.2020 16:20:29

Багато почуто і сказано, а ще більше побачено. У центрі уваги першого в цьогорічному сезоні Національного дня ферми — спілкування з найкращими фахівцями галузі та обмін досвідом, демонстрація техніки на полі з кормовими культурами, екскурсія нещодавно відбудованою фермою. І хоча карантинні обмеження поставили під сумнів проведення такого роду заходів, добрі традиції все ж удалося продовжити, і цього разу на мальовничих землях Мурованокуриловецького району Вінницької області.

АВМ офіційно відкрила Перший молочний кооператив та підсумувала рік роботи Uman Labs

7 грудня в Умані відбулось урочисте відкриття центру накопичення молока Першого молочного кооперативу (ПМК).

Нідерландський день молока на Черкащині

Молочна галузь є пріоритетною для економіки Нідерландів. Країна експортує 85% вироблених молочних продуктів і займає 20% світового ринку в цьому сегменті. Голландці добре знають, як ефективно виробляти якісне молоко, конкурентів не бояться і шостий рік залюбки діляться досвідом та інноваційними технологіями з українськими фермерами. Цьогоріч нідерландських експертів приймали 18 вересня у ТОВ «Кищенці», що на Черкащині.

Ферма без стереотипів

У 2017 році середньорічний надій у ТОВ «Велетень», що на Сумщині, сягнув 11 300 кг молока на дійну корову. До цього результату господарство йшло поступово, відточуючи технології. Ознайомитися з ними можна було під час Національного дня ферми — 28 серпня молочний комплекс відкрив двері для всіх бажаючих.

Контроль маститу на фермі

6 серпня в Умані відбувся навчальний семінар для ветеринарів молочнотоварних ферм. Захід організувала Асоціація виробників молока спільно з лабораторією контролю якості молока UmanLabs та Естонським університетом природничих наук.

У «Кищенцях» офіційно відкрили доїльну залу «карусель»

12 червня в ТОВ «Кищенці», що в селі Добра Черкаської області, відбулося офіційне відкриття доїльної зали типу «карусель» на 80 місць.

Спеціалізація: вирощування молодняка

Спеціалізоване вирощування майбутніх корів від телички до нетелі на окремій фермі має цілу низку переваг: дозволяє скоротити затрати праці, забезпечити кращі умови та ретельніше відстежувати дотримання технології.

Селекційна робота — це назавжди

На Національному дні ферми під час параду голштинських корів можна було побачити найкращих представниць молочного поголів’я ПАТ «Племзавод „Стєпной“». Директор компанії «Генетика і селекція» Володимир Фичак на прикладі конкретного господарства пояснює, для чого потрібно поліпшувати генетику в стаді і яких результатів завдяки цьому можна досягти.

Національний день ферми на Сумщині

16 серпня відбувся п’ятий Національний день ферми. Цього разу майданчиком для обміну інформацією, знаннями і практичним досвідом стало ТОВ «Вітчизна», що в Конотопському районі. Захід відвідало понад 200 учасників, які є представниками більше 100 аграрних підприємств з усієї України. Організаторами заходу виступили Асоціація виробників молока (АВМ), Всеукраїнська аграрна рада (ВАР) та компанія «Дикун».

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»