Рубрики

Архів

Годівля корів до та після отелення для кращого відтворення

Чого чекають від новотільної корови? Здорове теля, добре споживання корму й високу молочну продуктивність, і так хоча б п’ять лактацій. При цьому зазвичай не згадують про транзитний період, від якого все залежить. Що потрібно робити, аби мінімізувати розлади здоров’я у цей час і в подальшому отримати максимальну продуктивність, а також хороші показники відтворення, на Східноєвропейському молочному конгресі розповів лікар ветеринарної медицини, викладач Університету штату Іллінойс Філ Кардозо.

Теля на підстилці — молоко в цистерні

Як і обіцяли, ще одна порція інформації від Ліндела Вайтлока, і цього разу про програму відтворення на молочнотоварній фермі «Ларсон Ейкрез» (м. Евансвіль, штат Вісконсін). Завдяки їй мають високу молочну продуктивність та достатню кількість молодняка для ремонту власного стада і на продаж.

Бенчмаркінг у молочному бізнесі

Денис Сергієнко, Консультаційний центр АВМ

Можна управляти тільки тим, що можна виміряти.

Пітер Фердинанд Друкер

Моя власна історія з порівняльним економічним аналізом молочного виробництва почалась у 2013-му році, коли працював керівником сільськогосподарського підприємства. Мені було цікаво порівняти нашу ферму з іншою, яка, можливо, працює ефективніше. І це стосувалось не тільки операційних показників (приміром, надою), а й собівартості виробництва, рівня конверсії витрат на годівлю у виторг від молока тощо.

Нові виклики — нові рішення

Про те, яким видався для Асоціації виробників молока України (та й для молочної галузі загалом) минулий рік, на чому варто сконцентрувати увагу нині та в якому напрямку рухатись, розповідає ініціатор створення об’єднання Андрій Дикун.

Відгодівля бичків молочних порід

В Україні ставлення до вирощування бичків молочних порід на м'ясо не однозначне. Все ж чимало господарств їх відгодовують. Ми вирішили розповісти про північноамериканський досвід утримання й годівлі цієї категорії тварин. Також поділимось найсвіжішою фактичною інформацією, яку отримали від учасників навчального туру, організованого ФАО та ЄБРР. Пять днів українські фахівці провели в Айові (США), досліджуючи питання виробництва м’яса, зокрема і яловичини.

У ногу з часом

Молочне тваринництво не стоїть на місці — в галузь постійно приходять нові технології. Однак у господарствах вони з’являються раніше, ніж у закладах, де готують майбутніх працівників для молочнотоварних ферм. Час вимагає пошуку шляхів до якісної професійної підготовки студентів. Одним із прикладів цього є співпраця Сумського національного аграрного університету з Асоціацією виробників молока, які разом намагаються залагодити прогалини в кадровому питанні.

Як виростити здорових телят. Практичні поради

Чи знаєте ви, що майже 15% теличок не доживають до першої лактації, третина — до другої? Причиною цьому найчастіше стають захворювання новонароджених телят. Про те, як із мінімальними затратами покращити здоров’я ремонтного молодняка, на V Міжнародному конгресі від Zoetis розповів спеціаліст молочного скотарства зі США Девід Рейд.

«Зайве» молоко і знак якості

Андрій Ярмак: «Молочний бізнес України переживає дуже важливий період у своєму розвитку. Я кажу „розвитку“, бо вважаю, що до цього він, скоріше, плив за течією, ніж розвивався. Зараз почали відбуватися якісні внутрішні зміни. Тому дуже б хотілося, щоб ми не втратили цю можливість і раз і назавжди зробили з нього конкурентоспроможний системний бізнес».

Становлення професіонального козівництва в Україні

2015-й, рік Кози, дуже символічний. Його можна вважати роком народження професіонального козівництва в Україні. На фінішну пряму вийшли три проекти, про які ми плануємо розповісти. І почнемо з ферми на 600 кіз у фермерському господарстві «Тетяна 2011», що на Київщині. Про її становлення розповів голова правління Василь Вікторович Цвик.

Управління сучасною молочною фермою

Сергій Телюк, консультант з технологій у молочному скотарстві КЦ АВМ

Виживає не найсильніший, не найрозумніший, виживає той, хто може змінюватись.

Чарльз Дарвін

Серед основних тенденцій розвитку молочного бізнесу в Україні та інших пострадянських країнах спостерігаємо скорочення кількості старих молочних ферм, їх реконструкцію або ж будівництво нових. Ферми стають модернізованими, але підходи до управління ними здебільшого залишаються старими. Це одна з причин, яка гальмує успіх багатьох господарств.

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»