Рубрики

Архів

Фактори неплідності корів

Успішне відтворення є одним із найважливіших факторів ефективного виробництва молока. Тому кожного власника молочної худоби хвилює питання: що заважає корові привести щороку теля? Про одну із причин неплідності, зокрема субклінічний ендометрит, на одному із регіональних семінарів від Української голштинської асоціації розповів керівник департаменту ветеринарії Консультаційного центру АВМ Михайло Білокінь.

Мета виправдовує засоби

Селекційно-генетична робота є основою майбутньої продуктивності стада. Приймаючи правильні селекційні рішення та використовуючи найкращих бугаїв для отримання наступного покоління корів, виробник створює ідеальне стадо, з яким працюватиме тривалий час. Це комплексний і довгий процес, від якого залежить майбутня рентабельність виробництва. Своїм баченням розведення худоби поділився фахівець із Нідерландів Рене Кремерс під час Голландського дня молока, що вже традиційно щороку відбувається у вересні.

Три «К» кормозаготівлі

Юрій Сівов, директор департаменту з розвитку КЦ АВМ

Основою раціону корів завжди були і будуть грубі корми: зелена маса трав, сіно, сінаж, силос. Собівартість якісного і неякісного основного корму однакова, або неістотно відрізняється на користь другого. А ось ефективність їх використання відрізняється на користь першого в рази.

Молоко «Вітчизни»

Господарство зі своїм характером і власним шляхом розвитку. Ніколи не ставили собі мету бігти наввипередки з іншими, змагаючись за найвищу продуктивність, бо одне з основних завдань — здоров’я тварин і якість молока. Знайомтеся: СТОВ «Вітчизна».

Кукурудзяний виклик з Ельзасу

У вересні Національна федерація виробників насіння кукурудзи та сорго Франції (FNPSMS) організувала для представників українських аграрних видань прес-тур. Мета — показати виробництво насіння кукурудзи, зокрема й силосної, і яке місце культура посідає в годівлі молочної та м’ясної великої рогатої худоби. Про це й буде розповідь: про інноваційні підходи, цікаві рішення, якість і стабільний розвиток. Та найбільше вражає те, що французький фермер з 30 гектарами землі почувається виробником насіння кукурудзи номер один в Європі.

Як завоювати місце під сонцем

Напевно, кожен молочар хоч раз у житті задумувався про власну переробку. Однак не кожен наважується на цей крок. У голови правління ПАТ «Племзавод „Стєпной“» Анатолія Волкова бажання займатися нею виникло давно. Шість років тому придбали молокопереробний завод і завоювали свою нішу на ринку завдяки головному принципу — виробляти лише натуральні молочні продукти з якісного молока. Про те, який шлях долає степнівська сметана, кефір чи масло, перш ніж потрапити на стіл споживача, ми й розповімо в цій статті.

Денис Сергієнко: «Бездоганна технологія вирощування та заготівлі грубих кормів — наша найкраща інвестиція»

Тема собівартості молока залишатиметься актуальною доти, доки не навчимося правильно нею управляти. Найбільшою статтею витрат у структурі собівартості виробництва молока є корми (60‒65%), зокрема грубі (20‒25%). Саме вони і є тим резервом, який часто недооцінюють і якому було присвячено презентацію директора КЦ АВМ Дениса Сергієнка на ІІІ Голландському дні молока.

Якоб Бранд: «Поганий фермер у хороший рік заробляє менше, ніж хороший фермер у поганий»

Починаючи з 2004 року, окрім різкого спаду в 2009-му, закупівельна ціна на молоко у світі поступово збільшувалась на тлі зростаючого попиту. У першій половині 2015 року ситуація кардинально змінилася з кількох причин, зокрема через зменшення закупівель Китаєм, ембарго Росії на європейські й американські молочні продукти та скасування квот на виробництво молока в Євросоюзі. Про останні тенденції на світовому ринку молока, місце України та прогнози на Голландському дні молока та ексклюзивно журналу «Молоко і ферма» розповів експерт Рабобанку Якоб Бранд.

Небілковий азот. Що це? З чим його їдять? Що замовчують, коли продають?

Урсус Таурусенко, незалежний консультант із молочного скотарства

На відміну від тварин із шлунком однокамерним, у тварин із шлунком багатокамерним (власне, йдеться про корову) частину розщеплюваного в сітчастому шлунку протеїну можна замінити продуктами виробництва великої хімії.

Молочний забіг з перешкодами

Ольга Зарицька

Для багатьох виробників молока 2014 рік став переломним — довелося призупинити реалізацію великих проектів. Так сталося і з голландцем Кейсом Хайзінгою. Директор і співвласник ТОВ «Кищенці» покладав великі сподівання на майбутнє української молочної галузі. Почав розбудовувати молочний комплекс на 3,5 тис. корів. Плани хоч і відкладено до кращих часів, однак виробництво молока не зупинилось.

Пошук

MilkUA.info
PigUA.info
Журнал «Прибуткове свинарство»